Du som kan ServiceNow – Se hit!

Du som kan ServiceNow – Se hit!

Vi ska bli största på ServiceNow i Sverige.

Vi har pågående och nya leveranser i området och du kommer till mycket engagerade kollegor och kunder.

Du triggas av att utvecklas i kreativa engagerade team, tillsammans med både stillsamma och vissa, lite busiga, medarbetare. Du gillar att träffa och sätta dig in i kundens problem och utmaningar, för att på så vis kunna bidra till en riktigt bra leverans.

Vi tror starkt på en agil team-leverans där du utvecklas som individ tillsammans med drivande experter. Vår strävan att förstå bäst, både tekniskt, men framförallt, i kundens ögon, parallellt med att vi tror på enkelhet och glädje, har skapat en miljö som vi är stolta över.

När du inte sitter hos kund kan du med fördel hänga på vårt kontor eller jobba hemifrån. Din förmåga i plattformen ServiceNow kommer ständigt utvecklas, framförallt inom våra fokusområden som HR, verksamhets-appar och ITSM.

Du blir en spelare i vårt lag, roller som strategisk rådgivare, smart problemlösare, kreativ plattformsutvecklare eller varför inte en god lyssnare som fångar krav och behov. Allt med syftet att givetvis, skapa värde och effekt för våra kunder. 

Vem är du, hur passar du in? eller har du en annan talang som tillför vårt lag ServiceNow-kompetens. 

Du ska vara certifierad och ha minst ett par års erfarenhet av att jobba i plattformen, snacka både svenska och engelska samt gilla att hänga i multikulturella team på olika sätt.

Känner du några som skulle passa ännu bättre? Berätta det för dem.

Stockholm

Vasagatan 7
111 20 Stockholm Vägbeskrivning thomas.browall@netgain.se +46 708 36 42 04 Se sida

Vår kultur - hur vi ser till att du trivs.

Vi gillar det vi gör och vårt engagemang och kundfokus är skillnaden som gör skillnad.

Hos oss påverkar du din egen resa med hjälp och stöd från din chef och likasinnade kollegor. För oss är det viktigt med individuell utveckling då vi tror att det bygger starka team. I ett öppet klimat där lärande och samarbete i kombination med gapskratt stimulerar, inte bara dig som expert, utan dig som människa. Vi vet att det är människan som gör skillnad och därmed fokuserar vi, i allt vi gör, på att skapa så bra förutsättningar som möjligt, för att lyckas, må bra och ha grymt kul.  

Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor